11 Aralık 2013 Çarşamba

ve herşey bir MERHABA ile başlar...

 
        Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz arkadaşlar. Birdenbire bu kalabalıkları görmek beni çok heyecanlandırıp mutlu ettiği gibi çok da korkuttu ne yalan söyleyeyim! Her ne kadar sürç-i lisan eder isem şimdiden affola...
        Oriflame'in tılsımı son hız devam ediyor. Bu senenin son katolog ayı içindeyiz ve bu katolog konsepti tahmin ettiğiniz üzere yılbaşı..Hepimiz bir seneyi daha bitiriyoruz umarım yeni sene hepimize gölümüzden geçen her ne varsa getirir.. (Amin dediğinizi duyar gibiyim :) Yılbaşı her sene olduğu gibi sürprizleriyle ve hediyeleriyle geliyor ve  unutmayın ki;  aralık ayı kataloğunda herkes için bir hediye var..
       Bu katalogta benim favori ürünüm bir Oriflame klasiği Tender Care Siyah Frenk Üzümü Aromalı Koruyucu Balm..
 
Tender Care Koruyucu Balm
 


      Dudaklar, kütiküller, eller, dirsekler, dizler ve topuklar gibi kuru ve pürüzlü alanları hızlıca yumuşatır ve tatlı frenk üzümünün aroması ile bağımlılık yaratacak bir ürün. Frenk aroması ise yılbaşına özel :) Kendisi küçük ama faydası büyük bir ürün..(Çok afilli bir slogan oldu :)
      Ayrıca  aralık ayı katoloğuna özel çantalar var ve ben Valerie Pouch Çantaya bayıldım:) Sizce de kenarındaki kuş figürü çok hoş değil mi?. Ben siparişimi verdim bile :)
Valerie Pounch Çanta
 
          Oriflame üyeliği için bana ulaşabilirsiniz ve ayrıca aralık ayı katoloğu da aşağıdaki linkte :) 
Görüşmek dileğiyle....
 
 

6 yorum:

 1. tander care gerçekten çok güzel bir ürüne benziyor, teşekkürler paylaşımın için yorumlardan kelime doğrulamayı kaldırabilirmisin, çok zor oluyor o ufacık şeyleri okumak

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim Nihalcim sesini duymak çok güzel.gerekli düzeltmeyi yapacağım.görüşmek üzere:)

   Sil
 2. merhaba canım:) bu koruyucu balmın sanırım vanilyalısıydı bikaç sene evvel kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım tavsiye ederim herkesciklere :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Saklı Bahçem eminim üzüm aromalısını da çok beğenirsin bence denemelisin:)

   Sil
 3. Esroşum sen iyisi mi bana bir de çanta sponsoru ol çok güzelmiş:))
  Hoşgeldin ayrıca :)

  YanıtlaSil
 4. Tabiki Tuğba'cım istediğin çanta olsun:)Hoşbuldum tatlım!

  YanıtlaSil